Kolejne drzewa w Lesie Zakochanych


Ekologia w naszym życiu

Kolejne drzewa w Lesie Zakochanych

26 kwietnia w Lesie Zakochanych w Zawoi odbyła się wiosenna edycja sadzenia drzew w ramach projektu ZADEDYKUJ DRZEWKO realizowanego przez Fundację Aeris Futuro we współpracy z Zawojskim Stowarzyszeniem Właścicieli Lasów Prywatnych.

Na terenie Lasu Zakochanych (Zawoja Magurka) zostały posadzone drzewka ufundowane z różnych okazji w ramach projektu ZADEDYKUJ DRZEWKO. To już trzecia edycja sadzenia Lasu Zakochanych, który powstaje w Zawoi od wiosny 2007 roku. Tym razem, tak jak podczas poprzednich edycji, w sadzeniu czynnie towarzyszyły zarówno osoby, które zadedykowały drzewka jak i te, którym je ofiarowano. W sposób sprzyjający odbudowie klimatu i przyczyniając się do zrównoważenia zmian klimatycznych dali wyraz swoim uczuciom względem bliskich osób. W ramach tej edycji w Lesie Zakochanych zostanie posadzonych ponad 1000 sadzonek: jodły, buka, jawora, jesionu, świerka, sosny.

Jeśli i Ty chcesz zadedykować drzewko i przyszłej jesieni uczestniczyć w akcji sadzenia drzew zapraszamy na stronę www.aeris.eko.org.pl do zakładki „Projekt CZAS NA LAS”, a następnie „Zadedykuj Drzewko” lub poprzez link na głównej stronie „Sadzę drzewko...”.
Zapraszamy!

Fundacja Aeris Futuro
www.aeris.eko.org.pl

Zdjęcia pochodzą z archiwum Fundacji Aeris Futuro.
Więcej zdjęć z wydarzenia:
forum.biolog.pl/galeria/

Następny artykuł

Poprzedni artykuł