Kampania w mediach pt. Mały może dużo


Ekologia w naszym życiu

Kampania w mediach pt. Mały może dużo

Od jesieni 2006 roku trwa kampania promująca selektywną zbiórkę odpadów opakowaniowych oraz ich recykling. Swoje anteny dla emisji spotów promocyjnych udostępniło Polskie Radio, a od stycznia 2007 spoty emitowane są także na antenach Ośrodków Regionalnych TVP 3. Od połowy maja 2007 rusza emisja spotów również na antenach ogólnopolskich: TVP 1, TVP 2 i Pasmie Wspólnym TVP 3.

W dobrym czasie oglądalności będzie emitowany w Telewizji Polskiej w programach 1, 2 i 3 m.in. spot pt. "Mały może dużo", równocześnie będzie emitowany taki sam spot radiowy w Polskim Radio w Programie 1 oraz Bis. Spoty zostały przygotowane przez Fundację Nasza Ziemia przy wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Fundacja Nasza Ziemia prowadzi programy edukacyjne już od roku 1994, kiedy to zorganizowała pierwszą kampanię "Sprzątanie świata - Polska". Każdego roku w działania Fundacji angażuje się blisko 1,5 miliona wolontariuszy, 1500 komitetów organizacyjnych, tysiące szkół, organizacji społecznych oraz media. W roku 2006 Fundacja Nasza Ziemia wygrała w ogólnopolskim plebiscycie internetowym na najlepszą organizację w Polsce działającą na rzecz promocji recyklingu. Konkurs był organizowany przez Rekopol Organizację Odzysku SA.

Źródło: Fundacja Nasza Ziemia

Następny artykuł

Poprzedni artykuł