Plakaty z klimatem


Ekologia w naszym życiu

Plakaty z klimatem

W grudniu ruszyła kampania outdoorowa pt. Oszczędzaj. Wyłączaj. Odzyskuj. Fundacja Nasza Ziemia rozpoczęła realizację społecznej kampanii outdoor pt. Oszczędzaj. Wyłączaj. Odzyskuj.

Jej głównym zadaniem jest edukacja ekologiczna i popularyzacja prostych ekologicznych działań, dzięki którym każdy z nas może we własnym domu, we własnej firmie czy urzędzie chronić środowisko. Celem kampanii jest redukcja w Polsce emisji CO2 - co pomoże w walce z globalnym ociepleniem i zmianami klimatycznymi. Kampania będzie trwała aż do czerwca 2008 roku i obejmie 13 największych miast, w których "plakaty z klimatem" będą eksponowane na 1.000 bilbordach i citylightach. Plakaty kampanii zaprojektował non profit jeden z najlepszych polskich grafików Andrzej Pągowski. Będą one eksponowane na nośnikach firmy Clear Channel. Kampanię otrzymała dofinansowanie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz spółki Vattenfall Poland AB. Oprócz kampanii outdoor, Fundacja Nasza Ziemia prowadzi komplementarną kampanię edukacyjną w telewizji, Internecie oraz szkołach w całej Polsce.

Szczegóły na stronach www.naszaziemia.pl . Szczegóły i fotoreportaż z kampanii outdoor: www.recykling.pl/recykling/index.php/pl/galerie/?id=12

Następny artykuł

Poprzedni artykuł