Fundacja Nasza Ziemia w Reducie o wodzie i Bałtyku


Ekologia w naszym życiu

Fundacja Nasza Ziemia w Reducie o wodzie i Bałtyku

Najbliższa sobota, 21 marca, upłynie w warszawskim Centrum Handlowym „Reduta” pod hasłem wody i Bałtyku. Wolontariusze Fundacji Nasza Ziemia omawiać będą te tematy w „centrum z klimatem” w godzinach 13.00 – 18.00.

W marcu obchodzone są trzy ważne wydarzenia związane z zagadnieniami, które poruszać będzie w czasie dyżuru w Centrum Handlowym „Reduta” Fundacja Nasza Ziemia. 17 marca to Światowy Dzień Morza, a 22 marca przypadają: Światowy Dzień Wody oraz Dzień Ochrony Morza Bałtyckiego.

Podczas dyżuru odbędzie się konkurs plastyczny dla dzieci pod tytułem „Stworzenia mórz i oceanów”, a wszyscy klienci odwiedzający Redutę będą mogli wziąć udział w quizach z wiedzy o Morzu Bałtyckim i przyrodzie Bałtyku. Za udział w konkursach i quizach dla uczestników przewidziane są upominki.

Centrum Handlowe „Reduta” to pierwsze „zielone” centrum handlowe stolicy. Celem wdrożonego w nim programu ekologicznego „Centrum z Klimatem” jest budowanie  świadomości ekologicznej wśród klientów, najemców i pracowników centrum. Program edukacyjny dla projektu stworzyła Fundacja Nasza Ziemia, a wspierają go również ElektroEko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego, Remondis Electrorecycling oraz warszawska firma Byś.

Następny artykuł

Poprzedni artykuł